YENİKENT BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN MECLİS ÜYELERİ PERSONEL YENİKENT RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

YENİKENT HAVA DURUMU

 

YENİKENT KASABASI

ZİYARETÇİ SAYISI

Yenikent'e Vakumlu Yol Süpürme Aracı Alındı.

Yenikent'e Vakumlu Yol Süpürme Aracı Alındı.

Tarih 11 Mart 2017 Editör Yenikent Belediyesi
Okunma Sayısı : 712

Yenikent Belediye Başkanı Mehmet AKDERE, Kasabamızın daha temiz ve daha modern bir görünüme ulaşması için belediye araç parkına yeni bir vakumlu yol süpürme makinası kazandırdı.


Yenikent Belediyesi daha hızlı ve çağdaş bir hizmet sunabilmek amacıyla araç parkını genişletmeye devam ediyor.

Araç filosuna 1 adet 5 metreküplük hidrostatik vakumlu yol süpürme aracı ekleyen Yenikent Belediyesi, süpürme aracı alarak araç parkını zenginleştirmeye devam ediyor.

Aracın tam kapasite ile devreye girmesi ile kasaba merkezinde, sokak ve caddelerin aktif olarak temizlikleri daha kapsamlı yapılmaya başlandı.

Yenikent Belediyesi olarak vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunabilmek ve temiz bir Yenikent için bu tarz modern araçların sayısının artırılacağı belirtildi.

Kasabamızın işlek cadde ve meydanları gün boyu yol süpürme aracı ile temizlenmektedir. Teknolojik donanıma sahip, çok yönlü özellikleri olan aracın fırçaları, etkili su püskürtme sistemi ve vakumları sayesinde yol ve refüjlerdeki döküntü ve çöplerin temizliğini gerçekleştirmektedir. Hem işçi güvenliği açısından hem de daha kısa sürede etkili temizlik sağlayan yol süpürme aracımız belirlenen programlar çerçevesinde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Yol Süpürme Aracımız Belediyemize ve Halkımıza Hayırlı Uğurlu Olsun.

Mehmet AKDERE
Belediye BaşkanıBu haber 712 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Belediye Araçları

İkinci İlaçlama Aracı Alındı.

İkinci İlaçlama Aracı Alındı. Yenikent Belediyesi, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte sinek ve haşerelerle daha etkin mücadele edebilmek amacıy...

İlaçlama Aracı Alındı

İlaçlama Aracı Alındı Yenikent Belediyesi, yaz aylarında artış gösteren sinek ve haşerelerle daha etkin mücadele edebilmek amacıyla yeni ...

BELEDİYE BİNASI PROJESİ

KAMU DENETÇİLİĞİ

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

YENİKENT BELEDİYESİ     Copyright © 2006-2018       Tel : 0 382 236 20 03  Faks: 0 382 236 23 74    Mail : yenikent_belediyesi@hotmail.com