YENİKENT BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN MECLİS ÜYELERİ PERSONEL YENİKENT RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

YENİKENT HAVA DURUMU

 

YENİKENT KASABASI

İmam Hatip Ortaokulu Tamamlanıyor

İmam Hatip Ortaokulu Tamamlanıyor

Tarih 01 Haziran 2016 Editör Yenikent Belediyesi
Okunma Sayısı : 1300

Yenikent Beldemize yapımı devam eden 3 katlı 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu inşaatında sona gelindi. Başkan Mehmet AKDERE çalışmaları yerinde kontrol etti.Başkan Mehmet AKDERE Beldemize yapılan ve Haziran ayı içerisinde teslim edilecek olan 3 katlı 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu inşaatını kontrol etti. Okul inşaatını yapan İlksen Yapı Malzemeleri İnşaat firma sahibi Hakan EMZİKLİ ile görüşen başkan, okul inşaatı hakkında bilgiler aldı.

 Okul inşaatını gezen Başkan Mehmet AKDERE ise gerçekten bir şaheser ortaya çıkmış elinize sağlık dedi ve başta Milli Eğitim Müdürü sayın Hacı Ömer KARTAL olmak üzere Şube Müdürü Kenan YEĞEN ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Bu okulda öğrenim görecek öğrencilerin ise vatanına milletine hayırlı nesiller olmasını temenni etti.

Bu haber 1300 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Anneler Gününüz Kutlu Olsun Belediye Başkanımız Mehmet Emin YUMUŞAK'ın Anneler Günü kutlama mesajı.

Başkan Mehmet Emin YUMUŞAK'ın 1 Mayıs Mesajı

Başkan Mehmet Emin YUMUŞAK'ın 1 Mayıs Mesajı Yenikent Belediye Başkanımız Mehmet Emin YUMUŞAK, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı yayımladı.

KAMU DENETÇİLİĞİ

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

YENİKENT BELEDİYESİ     Copyright © 2006-2019       Tel : 0 382 236 20 03  Faks: 0 382 236 23 74    Mail : yenikent_belediyesi@hotmail.com