YENİKENT BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN MECLİS ÜYELERİ PERSONEL YENİKENT RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

YENİKENT HAVA DURUMU

 

YENİKENT KASABASI

Başkan Mehmet AKDERE'nin 19 Mayıs Mesajı

Başkan Mehmet AKDERE'nin 19 Mayıs Mesajı

Tarih 19 Mayıs 2016 Editör Yenikent Belediyesi
Okunma Sayısı : 1198

Yenikent Belediye Başkanı Mehmet AKDERE, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak ülkenin geleceği olan gençlerin bayramını tebrik etti.


19 Mayıs 1919 tarihi, milletine güvenen ve inanan bir kahramanın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş savaşını başlatmak üzere Samsun’dan başlayarak Anadolu’ya ayak bastığı ve millet olarak varlığımızı güçlendiren, umutları canlandıran, kaderimizi değiştiren, yolumuzu aydınlatan tarihi bir gündür. Bu tarihin gençlere armağan edilmesi Türk gençliğine olan güveni ve inancı göstermektedir.

Siz değerli gençler; üzerinize düşen en büyük vazife bu kutsal vatanı muhafaza etmek, daha ileriye götürmek, vatanımızı tüm zenginlikleri ile milli ve manevi değerlerini koruyarak gelecek nesillere teslim etmektir.

Sizler bu sorumluluğu yerine getirmek için okuyan, anlayan neticede ulaşılan bilgiyle sorgulayan, fikreden, doğruyu yapan ve iyi insan olma yolunda sağlam adımlar atan kişiler olmalısınız.
Bu duygu ve düşüncelerle Yenikent halkımızın ve Milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, geleceğimizin teminatı siz değerli gençlerimize güveniyor ve hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

Mehmet AKDERE
Belediye Başkanı
Bu haber 1198 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Milli Bayram Kutlama

Cumhuriyetimizin 96.Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 96.Yılı Kutlu Olsun Yenikent Belediye Başkanı Mehmet Emin YUMUŞAK, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, Cumhuri...

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun Belediye Başkanı Mehmet Emin YUMUŞAK, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı...

KAMU DENETÇİLİĞİ

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

YENİKENT BELEDİYESİ     Copyright © 2006-2020       Tel : 0 382 236 20 03  Faks: 0 382 236 23 74    Mail : yenikent_belediyesi@hotmail.com